Модуль «Результати»


Модуль «Результати» відповідає за автоматизацію процесів моніторингу, зберігання, пошуку, відправки та друку результатів проведенних тестів.


Модуль буде корисний для адміністраторів і реєстраторів лабораторії.

Якщо замовлення було зроблено існуючим клієнтом, то результати досліджень будуть автоматично прикріплені до карти клієнта.

Модуль дозволяє шукати результати по ПІБ клієнта або його номером телефону, а також за конкретною датою або діапазону дат.

У головній області вікна відображена вся інформація про замовлення. Використовуючи закладки, співробітник може бачити інформацію про результати та тести, представлену різними способами. За замовчуванням відображаються всі замовлення на дослідження, над якими в поточний момент часу працює лабораторія. Це зручно для контролю і відстеження робіт в лабораторії.

Інформація відображається в табличному вигляді, а список даних націлений на відповідність потребам адміністратора лабораторії: тут і номер, і статус замовлення, і ПІБ пацієнта / клієнта, і відсоток виконаних досліджень з того чи іншого замовлення, і дати реєстрації виконання та змін на замовлення, і реєстратор зразка, і організація-кореспондент та інше.

Як і в будь-якому іншому схожому вікні ЛІМС «ЕМСІЛАБ», інформація може бути відфільтрована або відсортована безпосередньо в таблиці.

Повну інформацію про роботу над конкретними дослідженнями можна почерпнути в режимі «Інформація по тестах».
Якщо двічі клікнути по потрібного замовлення в режимі «Зведення по замовленнях», то система сама переключиться в режим відображення тестів і виділить ті тести, які відносяться до вибраного замовлення. Це значно спрощує обробку великих обсягів інформації адміністраторам лабораторії. У режимі зведення з'явиться відповідна інформація про конкретні дослідження та відповідні зразки.Режим «Друк результатів» - це сервісна функція для тих лабораторій, яким необхідно на папері представляти результати досліджень, а потім пересилати їх замовникам. У цьому режимі можна відобразити відразу цілий набір результатів, а потім одним кліком сформувати комплект для пересилання, що містить результати досліджень і титульний лист з описом всіх прикріплених документів.

Модуль включає в себе і стандартні функції експорту результатів в форматі .xls, відправки їх клієнту по електронній пошті, а також їх друку. Оскільки результати досліджень - приватні, та охороняється законом інформація, модуль зберігає дані про відправку по електронній пошті і друку копій результатів.

Адміністратор лабораторії знайде зручну можливість повідомлень про проблеми зі зразками. Якщо з останніми виникнуть складності, на панелі управління буде виведено відповідне повідомлення з лічильником проблем. Натиснувши на нього, користувач викличе режим «Інформація по тестах», де будуть виділені проблемні тести. Так керівник лабораторії отримує можливість приймати своєчасні рішення про подальший перебіг досліджень.