Планування

Якщо на етапі діагностики наші фахівці разом із замовником визначають список робіт, то на етапі планування оптимізується послідовність даних робіт і необхідні для них трудові ресурси замовника. Досвід показує, що в процесі впровадження потрібно задіяти чималу кількість співробітників лабораторії, особливо якщо це велика лабораторія, тому грамотне планування може істотно заощадити і час, і гроші.

До причин проведення планування відносяться наступні:
 • Технологічний порядок надання послуг та проведення робіт - деякі роботи не можуть бути розпочаті до завершення попередніх етапів.
 • Необхідність участі у впровадженні ЛІМС «ЕМСІЛАБ» персоналу з боку замовника - зазвичай співробітники лабораторії завантажені основною діяльністю, тому попередня постановка задач посприяє одержанню якісного результату в строк.
 • Унікальний порядок впровадження складових системи відповідно до побажань клієнта - виходячи з етапів фінансування і готовності підрозділів лабораторії до впровадження можна створити оптимальну послідовність створення та автоматизації робочих місць.
 • Можливість паралельного проведення певного ряду робіт - при ефективному розподілі робіт можна заощадити масу часу.
 • Зайнятість наших фахівців на інших проектах - якщо з боку замовника відбуваються затримки або форс-мажори, які змушують відкласти проведення наступних робіт з нашого боку.

 • Щоб спланувати впровадження максимально ефективним чином, нам необхідно отримати вичерпну інформацію про всі трудові ресурси, що є в розпорядженні у замовника. В ході діагностики ми пояснимо, які роботи потрібно провести, порекомендуємо, кому такі роботи краще делегувати, і потім спільно визначимо кінцевого виконавця.

  Замовнику завжди надається вибір: до робіт можна залучити не тільки власних співробітників, але і наших фахівців, а також персонал компаній-підрядників. Вибір замовника також вплине на вартість робіт і терміни впровадження системи.
  По завершенні етапу планування ми завжди рекомендуємо організувати адміністративну підтримку у виконанні завдань впровадження в лабораторії. Оптимальне рішення - наказ про призначення відповідальних співробітників із зазначенням їх тимчасових прав обов'язків, а також термінів виконання і т.д.

  В результаті планування буде створений план-графік робіт з перерахованих виконавців, послідовністю завдань і термінами їх виконання. Стверджується такий план разом з замовником і передбачає часовий запас для непередбачених обставин.