Ролі персоналу в "ЕМСІЛАБ"

Метою ЛІМС «ЕМСІЛАБ» є автоматизація діяльності лабораторій, а також підвищення ефективності та продуктивності їх роботи. Однак для цього, перш за все, необхідно підвищити ефективність роботи самого персоналу лабораторії.


Саме тому в системі особлива увага приділяється ергономіці робочих місць персоналу лабораторії та автоматизації в формуванні документації.

Так, диспетчери або реєстратори працюють безпосередньо з клієнтською базою, формують замовлення, нерідко займаються пробопідготовкою. Роль диспетчера складно переоцінити, адже від швидкості і методів його роботи залежить рівень сервісу і відносини клієнтів до лабораторії.

Залежно від спеціалізації лабораторії реєстратор працює безпосередньо з реєстрацією об'єкта дослідження, заповнення всієї інформації про нього від назви до виконавця дослідження.

Завдяки модулям «Реєстрація замовлення» і «Веб-клієнт» робота диспетчера стає набагато ефективнішою. По-перше, база клієнтів і замовлень тепер завжди під рукою, тому він завжди може подивитися необхідну інформацію, не копаючись в купі паперів. Реєстрація нових замовлень проходить також в електронному режимі, що значно скорочує кількість можливих помилок. Завдяки заповненим довідників в «ЕМСІЛАБ» диспетчер не витрачає зайвого часу на вказівку типу біоматеріалу, ємності і одиниць вимірювання, оскільки ця інформація відображається за замовчуванням в кожному дослідженні.
Що ж стосується лаборантів, то їх робочі місця розроблені з прагненням до ергономіки. Вся потрібна інформація і більшість інструментів будуть перебувати на одному екрані.

Завдяки модулю «Пробопідготовка» лаборанти можуть розподілити зразки по робочих місцях не витрачаючи зайвого часу. Оскільки ЛІМС «ЕМСІЛАБ» максимально автоматизує цей процес за допомогою готових довідників робочих місць, необхідного обсягу зразків для проведення дослідження та штрих-кодування зразків і штативів. Крім цього автоматично формуються робочі листи на кожне робоче місце лаборанта.

Використовуючи різні модулі ЛІМС «ЕМСІЛАБ», лаборанти зможуть в напівавтоматичному режимі готувати і контролювати архіви зразків, формувати результати тестів. Більшість супровідних документів будуть і зовсім формуватися автоматично.
Завдяки модулям, присвяченим управлінню персоналом і організацією, керівник лабораторії зможе завжди вчасно отримувати актуальну інформацію та приймати ефективні рішення. Деякі інструменти також дозволять керуючому особі тверезо оцінити продуктивність роботи співробітників і в кінцевому підсумку значно збільшити її за допомогою ЛІМС «ЕМСІЛАБ».

Створення єдиної структури підпорядкування в системі дозволить оптимізувати управління матеріальними ресурсами лабораторії. З'явиться можливість їх швидко переназначать, спростяться процеси їх інвентаризації, модернізації, ремонту, які можна буде спланувати заздалегідь.

Таким чином, ЛІМС «ЕМСІЛАБ» - не просто засіб автоматизації діяльності лабораторії, а й ефективний інструмент управління в руках досвідченого керівника.