Модуль «Облік послуг»

Модуль «Облік послуг» автоматизує задачі тарифікації послуг та дозволяє персоналу лабораторії приділяти більше часу дослідженням


Функції модуля:

  1. Проведення оплати послуги клієнтом
  2. Ведення довідника обслуговуючих підприємств
  3. Ведення тарифікатора послуг лабораторії і довідкової інформації про них
  4. Формування довідників послуг по підрозділам лабораторії
  5. Формування рахунків-фактур для обслуговуючих підприємств
  6. Формування різних документів про вартість послуг
  7. Контроль реєстрації наданих послуг
  8. Економічний розрахунок вартості досліджень і порівняння підрахованих вартостей з нормативними "Облік послуг" в модулі може також враховувати вік і стать клієнта, а також історію замовлень - ця функція буде затребувана в лабораторіях при медичних установах.

У «Обліку послуг» також можна проводити платежі, управляти знижками, використовувати декілька центрів розрахунків, якими можуть бути не тільки каси, але і POS-термінал.

Іноді лабораторія надає різні ціни на одні й ті ж послуги для різних клієнтів. В такому випадку ЛІМС «ЕМСІЛАБ» дозволяє створити крім базового додаткові прайс-листи.

У додаткових прайс-листах можна вручну вводити нові ціни, а можна використовувати процентні націнки, за допомогою яких міняти цілий набір цін на потрібну суму.

Якщо ціна на ті чи інші послуги змінюється з часом, з допомогою модуля «Облік послуг» можна побудувати діаграму зміни цін.
Система дозволяє обмежити доступ до певних послуг для конкретних користувачів за допомогою захисту по PIN-коду.
ЛІМС «ЕМСІЛАБ» пропонує два види знижок на послуги. Це відсоткова знижка або знижка в розмірі фіксованої суми. При цьому знижки можуть поширюватися як на всіх клієнтів, так і на їх окрему групу.

Якщо в лабораторії є кілька кас, то в системі передбачена можливість створення декількох центрів розрахунків. До кожного такого центру прив'язується свій прайс-лист, а також можна в цілях безпеки зробити доступними до оплати тільки певний ряд послуг.

До центру розрахунків також прив'язується касовий апарат. ЛІМС «ЕМСІЛАБ» підтримує роботу з касовими апаратами фірм Datex, Марія або IKC (вони покривають більше 80% всього ринку касових апаратів). Для цих моделей в систему вбудовані драйвера, що робить їх підключення, настройку і настройку простою і безпроблемною.
Замість касових апаратів можна використовувати POS-термінали, які дозволяють проводити платіж через банк за допомогою інтернет-з'єднання.

Модуль «Облік послуг» дозволяє створювати і друкувати замовлення, рахунки оплати, списки послуг, ордера, прайс-листи та інші пов'язані з урахуванням послуг документи. Можна генерувати фінансові звіти або документи з конкретною інформацією по заданому періоду часу або по необхідним центрам розрахунків.

Під час першого налаштування необхідність таких можливостей обмовляється, а також відбувається настройка необхідних звітів з урахуванням вимог клієнта.

Якщо лабораторія працює з підприємствами, яким надає послуги по спецпропозиції, то список таких компаній можна вести в ЛІМС «ЕМСІЛАБ». Тоді до кожного подібного партнеру слід прив'язати види послуг, що надаються і відповідні прайс-листи. Рахунки таким компаніям поставляються у вигляді актів виконаних робіт. Оплатити їх можна на касі.

Якщо з партнером раніше був укладений договір про співпрацю, то його можна пов'язати з прайс-листом.