Управління лабораторією: завдання, вирішення, результати

Щоб ефективно управляти лабораторією, її керівник повинен добре розбиратися в структурі організації, володіти актуальними даними про процеси, що відбуваються всередині лабораторії, а також використовувати перевірені способи прийняття рішень.

Для забезпечення такого набору інструментів і була створена ЛІМС «МСІЛАБ». Система націлена на систематичне упорядкування надходячої в неї інформації про діяльність лабораторії. Маючи швидкий і зручний доступ до таких впорядкованих даних, керівник отримає більше можливостей приймати максимально ефективні рішення і розвивати свою лабораторію в правильному напрямку.

Окремо слід сказати, що система «ЕМСІЛАБ» використовує останні напрацювання в області інформаційних систем і їх захисту. Це важливо, оскільки обсяги оброблюваної інформації з кожним роком зростають, і для ефективної роботи з нею потрібно актуальне апаратне і програмне забезпечення.

Разом з тим, актуальність використовуваних технологій, регулярні оновлення і очевидні вигоди від автоматизації процесів всередині установи - не єдині переваги нашої системи для керівників лабораторій.

Економія часу і ресурсів на виконання рутинних завдань виливається в економію грошових витрат на обробку замовлень клієнтів. Це, в свою чергу, може дозволити знизити ціни на послуги, що надаються і стати більш привабливими для своїх клієнтів у порівнянні з конкурентами.

Оптимізація роботи з партнерськими організаціями та облік запасів здатне вилитися в скорочення витрат і більш ефективну взаємодію з новими партнерами.

Тому в результаті впровадження ЛІМС «ЕМСІЛАБ» можна очікувати не тільки приросту продуктивності в роботі персоналу, а й оптимізацію методів управління лабораторією, а також підвищення її привабливості для потенційних клієнтів.