Модуль "АРМ лаборанта"


Модуль побудований таким чином, що вся рабоча область лаборанта відображається на одному екрані и в одному вікні, що просто, зрозуміло та ергономічно.

Весь робочий простір лаборанта поділено на дві зони. У першій зоні вказаний список тестів, які необхідно провести. У другій перераховані деталі кожного тесту (інформація про клієнта, дослідження, статус виконання, терміни, обладнання), а також представлена можливість внести результати тестів.

Так як лаборант працює виключно із зразками, інформація про тести групується в прив'язці до зразків. У заголовку групи міститься код поточного зразка і інформація про клієнта.

Якщо дослідження вимагають використання обладнання, ЛІМС «ЕМСІЛАБ» зафіксує час відправки завдань на потрібний аналізатор, а потім розрахує час закінчення тестів. Модуль також знає крайній термін, до якого потрібно провести дослідження зразка.Списки досліджень можна згортати - це буде зручно тим лаборантам, у яких багато завдань на дослідження.

ЛІМС «ЕМСІЛАБ» дозволяє проводити тести як в ручному, так і в автоматичному режимі.

В автоматичному режимі система сама відправить весь список завдань на аналізатор, потім дочекається їх виконання і заповнить результати тестів параметрами, витягнутими з аналізатора.

Використовуючи ручний режим, лаборант вручну буде вносити результати самостійно проведених досліджень в систему. Щоб модуль знайшов потрібний запис в журналі завдань і запропонував додати результати за всіма дослідженнями поточного зразка, досить просто зісканувати його штрих-код.Щоб контролювати результати досліджень, лаборанту в області заповнення результатів показуються нормативні значення, характерні для кожного типу досліджень. Співробітник також може побачити динаміку результатів однотипних тестів, клінічні дані і додаткові примітки, передані під час реєстрації замовлення - вони розміщені в області перегляду результатів тестів.

Оцінивши результати досліджень, лаборант може зробити наступні керуючі дії:

  1. провести валідацію результатів досліджень
  1. скасувати процес або результат досліджень
  2. повторити проведення тесту

  3. Результати досліджень доступні в модулі «Результати» після валідації.