Інтеграція та кастомізація

ЛІМС «ЕМСІЛАБ» вирішує безліч завдань автоматизації процесів, що відбуваються всередині лабораторій. Її модульна структура дозволяє налаштувати роботу системи таким чином, щоб задовольняти унікальні потреби саме вашої лабораторії.

Однак можливості системи не безмежні. Наприклад, якщо клієнт хоче змінити поточне рішення автоматизації на наше, то така операція може бути непростою. Однак в такому випадку ми зробимо все можливе, щоб перенести накопичені дані з існуючої системи в нашу.

ЛІМС «ЕМСІЛАБ» також може бути інтегрована з іншим ПЗ. Найпоширеніший випадок, це коли в лабораторії використовується засіб автоматизації бухгалтерського обліку - наприклад, 1С: Підприємство. Найчастіше ЛІМС «ЕМСІЛАБ» містить прайс-листи, звіти про надані послуги і іншу інформацію, яку необхідно перенести в 1С. Це можна зробити вручну, що контрпродуктивно, або налагодити комунікацію між програмним забезпеченням.

Останнє можливо в такий спосіб з «ЕМСІЛАБ». Ми надаємо третім особам, які впроваджують стороннє ПЗ, доступ до необхідної бази даних нашої інформаційної системи. Представник продукту стає ініціатором інтеграції і вказує, які дані йому необхідно отримувати їх бази даних нашої МІС.

Потім ми даємо фахівцю запитані звіти та інструкцію, які запити необхідно робити до SQL БД «ЕМСІЛАБ» для подальшого вилучення потрібної інформації.

Оскільки ми не фахівці в 1С і інших продуктах, наша діяльність обмежується рекомендаціями і порадами. Відповідальність за інтеграцію із стороннім ПЗ ми на себе не беремо.

Якщо поточна функціональність не задовольняє потреби лабораторії, ми можемо піти назустріч клієнтові і переробити продукт, тобто кастомизувати його. Однак для кастомізації необхідно, щоб внесені зміни мали певну логіку, яка не суперечить здоровому глузду. Також нові завдання повинні бути автоматизовані і не вимагати ручного втручання або роботи штучного інтелекту.

Кастомізація - трудомістка процедура, і тому оплачується окремо. Крім цього, змінена версія системи після її установки зажадає супроводу і підтримки, що відобразиться на вартості подальшого обслуговування. Тому ми завжди радимо своїм клієнтам зважити всі «за» і «проти» в прагненні кастомизувати ЛІМС «ЕМСІЛАБ».