Список впроваджень

Інститут мікробіологічних досліджень.

Інститут мікробіологічних досліджень -це нова діагностична лабораторія, яка почала свою роботу в кінці 2015 р Професійний і досвідчений персонал лабораторії проводить дослідження на сучасному обладнанні світових лідерів лабораторної діагностики з Франції, Німеччини, Швейцарії та США. Їх сили спрямовані на те, щоб зробити якісну і швидку діагностику доступною.

Для реалізації вище перелічених переваг лабораторії, однією з найважливіших ступенів стало рішення представники даної компанії вже з перших етапів своєї роботи автоматизувати свою лабораторію з допомогою ЛІС «ЕМСІЛАБ» для більш ефективної роботи своїх співробітників і для поліпшення сервісу в сучасній лабораторії, який так необхідний клієнтам.

Під час переговорів про автоматизацію Лабораторії були узгоджені деталі проекту, створена проектна група з фахівців лабораторії і фахівців з розробки та впровадження лабораторної інформаційної системи «ЕМСІЛАБ». Фахівцями компанії «АЛТ Україна» були проведені діагностичні роботи і складені рекомендації. За результатами діагностики було розроблено проектну документацію, а після наші фахівці приступили до впровадження системи. .

У лютому 2016 року команда спеціалістів по впровадженню програми «ЕМСІЛАБ» спільно з фахівцями Замовника успішно впровадили Лабораторну Інформаційну систему «ЕМСІЛАБ».

офіційний сайт: http:imdlab.com.ua

Клініко діагностична лабораторія "НЕО-ЛАБ".


>НЕОЛАБ »володіє сучасною організацією лабораторного процесу, кваліфікованим персоналом, менеджментом і відповідає міжнародним стандартам якості. Професіоналізм, уважне ставлення до кожного пацієнта, унікальні технології діагностики та високий рівень обслуговування - це головні правила роботи медичної лабораторії.
Лабораторія оснащена новітнім обладнанням від провідних виробників, таким як "Immulite 1000" SIEMENS DPC (США), "Vitalab Selectra E" Vital Scientific (Голландія), "Sysmex KX-21N" Sysmex (Японія), "Miditron Junior II" Roche Diagnostics ( Швейцарія), Micromed (Англія), PRISCA - програма комп'ютерної обробки результатів різних досліджень (дані УЗД + гормони + відомості про пацієнта) дозволяє з точністю визначити ризик виникнення синдрому Дауна, Едвардса і загрозу вад центральної нервової системи плода в I і II триместрі вагітності.
Всі компоненти клініко-діагностичного процесу, обладнання та його взаємодія з персоналом було об'єднано в один потужний комплекс з допомогою Лабораторної інформаційної менеджмент системи "ЕМСІЛАБ" (медицина).

Офіційний сайт: neolab.kiev.ua"КАРПАТНАФТОХІМ"

>Становлення ВАТ «Оріана» почалося в 60-і роки на базі розробки місцевихпокладів полімерних калійних руд Прикарпаття, природного газу і нафти.Починаючи з 2000-го року завод постійно модернізується і відкриває новінапрямки. Так, сировинна база заводу становить дизельне паливо, прямогонний бензин, н-бутан, широка фракція вуглеводнів (ШФЛУ). Завод розвиває такі види виробництва як етиленової (ЕП-250), побудоване за проектом LindeAG (Німеччина), виробництво поліетилену, хлору і вінілхлориду-мономера. Для забезпечення контролю екологічної ситуації в регіоні була куплена мобільна версія ЛІМС "ЕМСІЛАБ" з підключенням до GPS-навігатора для визначення координат забору проб для "еко"-аналізу, реєстрації та забезпечення процесів аналізу. Система встановлена в мобільній лабораторії, яка досліджує грунт і повітря на предмет вмісту шкідливих речовин.

Официальный сайт: lukor.com.ua

Лабораторія Клиніки "Боріс"

> На початку 2007 року була відкрита клініка на лівому березі. Об'єднання двох клінік, забезпечення обміну даними і поширення системи на всі медичні об'єднання, стало можливим завдяки організаційним здібностям президента клініки Радуцького Михайла Борисовича. Після повнофункціонального впровадження медичної інформаційної системи, яка була досягнута в кінці 2007 року, була впроваджена лабораторна інформаційна менеджмент система "ЕМСІЛАБ" (медицина) для забезпечення якісного результату при високій швидкості отримання результатів.

Офіційний сайт: boris.kiev.ua


Державний науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України

> Експертна служба МВС України є одним з основних ланок правоохоронних органів. На сьогоднішній день ЕКЦ забезпечує майже 80% потреб досудового та судового слідства у проведенні експертиз у кримінальних справах.
Експерт-криміналіст спільно зі слідчим здійснює виїзд на місце злочину, проводить огляд події, вилучення доказів: слідів крові, рукавичок, взуття, відбитків пальців, предметів, які можуть виявитися важливими речовими доказами. Висновок експертизи часто стає вирішальним у виявленні злочинця.
Експертно-криміналістичний центр МВС України вирішує завдання по створенню доказової бази для подальшого використання її в кримінальному судочинстві.
Спеціально для таких завдань нашою командою була спеціальна ЛІМС "ЕМСІЛАБ" (для ДНК досліджень). За допомогою системи організована база даних, ведеться облік всіх відібраних з місця події доказів (сліди рук, взуття, транспорту, вогнепальної зброї, біологічні об'єкти, мікрочастинки та ін.), А також в систему закладені складні розрахункові механізми для проведення всіх спеціальних досліджень, проводитися реєстрація результатів експертиз і ведення документообігу.

Офіційний сайт: dndekc.mvs.gov.ua


Корпорація "Сварог Вест Груп"

(направлення "Агро - точне землеробство")

> Корпорація «Сварог Вест Груп» є наймолодшою аграрною компанією Хмельницької області, яка динамічно розвивається. На сьогоднішній день корпорація об'єднує підприємства, які розташовані в Хмельницькій і Чернівецькій областях і працюють у всіх сферах сільського господарства (рослинництво, тваринництво, садівництво і т.д.).
Щорічно корпорація розширює виробничі потужності, дбаючи про забезпечення високої якості продукції.
Для оцінки і детектування неоднорідностей в межах одного поля корпорація «Сварог Вест Груп» використовує такі технології: системи глобального позиціонування (GPS, ГЛОНАСС), аналіз проб грунту, а також спеціальні програми для агроменеджмента на базі геоінформаційних систем.
Зібрані дані потрібні для точної оцінки оптимуму щільності висіву, розрахунку норм внесення добрив і засобів захисту рослин (ЗЗР), більш точного передбачення врожайності і фінансового планування. Дана концепція вимагає обов'язково брати до уваги локальні особливості ґрунту і кліматичні умови.
Влітку 2013 року почалося впровадження ЛІМС "ЕМСІЛАБ" для організації і об'єднання всіх процесів лабораторії від друку штрих-кодів на контейнери для забору проб до організації всіх лабораторних процесів (сушка, поділ, пробопідготовка, аналіз, результат, архів). Організовано обмін даними з іншими програмними продуктами і підключенням лабораторного обладнання для автоматичного отримання результатів досліджень проб грунтів.

RSS підписка:

RSS