Впровадження

Оскільки в кожній лабораторії є свої особливості функціонування та організації бізнес-процесів, для повної відповідності потребам установи ЛІМС «ЕМСІЛАБ» вимагає повномасштабного і ретельного впровадження. Впровадження складається з декількох етапів, розглянутих нижче.

Якщо клієнт хоче автоматизувати діяльність своєї лабораторії, все починається з етапу діагностики. Ми оцінюємо обсяги майбутньої роботи, масштаб організації і відбуваються в ній процесів, ведемо консультації з клієнтом. Потім готуються всі необхідні договірні і технічні документи, за допомогою яких замовник зможе оцінити кінцеву вартість системи і весь список необхідного технічного забезпечення для успішного її функціонування.
Підписавши договір, ми разом із замовником переходимо до етапу планування впровадження. Грамотно спланувавши проведення технічних робіт в лабораторії, консультації з співробітниками, закупівлю і поставку необхідного обладнання, ми зможемо заощадити не тільки гроші, але і час замовника.

Для успішного функціонування системи необхідно, перш за все, наявність відповідного і правильно налаштованого устаткування. До нього відносяться комп'ютери, серверне забезпечення, операційні системи, і т.д. Якщо щось необхідно модернізувати, придбати або налаштувати, ми можемо вирішити цю задачу своїми силами або допомогти в цьому вашому технічного відділу.

Коли обладнання буде готово, можна переходити до етапу первинного налаштування ЛІМС «ЕМСІЛАБ». Це налаштування клієнтської і серверної частин, конфігурація системи і налаштування її модулів.

На відміну від попереднього етапу, автоматизація документообігу потребує спільних зі співробітниками замовника зусиль. Спочатку необхідно зібрати дані про використовуючих в лабораторії документах, потім перенести їх в систему так, щоб користувачі могли працювати з ними до Ваших потреб.

Оскільки сучасна лабораторія не може функціонувати без лабораторного обладнання, в процесі впровадження у нас існує етап підключення цього обладнання. У кращому випадку система зможе повністю автоматизувати роботу апаратів, і тоді користувачі зможуть через «ЕМСІЛАБ» передавати завдання і отримувати результати досліджень. У гіршому випадку система зможе лише отримувати результати і зберігати їх в спеціальному файлі для подальшої обробки лаборантом.

Нарешті, після завершення налаштування системи і внутрішнього тестування її потрібно перевірити наживо. Дослідна експлуатація теж є частиною впровадження і триває в середньому до трьох місяців, в залежності від розміру лабораторії і особливостей її роботи.

Після впровадження ЛІМС «ЕМСІЛАБ» стає дуже важливою частиною лабораторії, тому складно переоцінити необхідність навчання співробітників роботі з нею. Це ще один етап впровадження, який може проходити майже будь-яким зручним для замовника способом. Більше про можливості навчання написано в статті «Етап впровадження - навчання».

По завершенні дослідної експлуатації можна з упевненістю стверджувати, що впровадження пройшло успішно і система готова до роботи. На цьому наша основна робота закінчена. Надалі ми завжди готові надати технічну та консультаційну підтримку з усіх виникаючих питань. Ви також можете ознайомитися з нашими пакетами супроводу для забезпечення найбільш зручного вирішення виникаючих питань.