Модулі та компоненти

Лабораторна інформаційна менеджмент-система «МСІЛАБ» - це рішення, спрямоване на автоматизацію максимальної кількості процесів, що відбуваються в лабораторіях.

Система збирається з модулів, що дозволяє клієнту підібрати конфігурацію, максимально відповідну діяльності його лабораторії.

Регистрация образцов

Основна частина модулів присвячена безпосередньо особливостям роботи лабораторії. Так, модуль «Реєстрація замовлення» спрощує роботу диспетчера, який реєструє замовлення і збирає зразка. Зручне ергономічне місце і швидке формування списку необхідних досліджень - основні переваги модуля.

Пробоподготовка

Модуль «Пробопідготовка» націлений на автоматизацію процесу підготовки зразків до подальших досліджень. Для зручності кожному зразку за допомогою модуля присвоюється унікальний номер, який потім можна роздрукувати і наклеїти у вигляді штрих-коду. Весь інтерфейс модуля вміщується на одному екрані.

Пробоподготовка
Модуль «АРМ лаборанта» безпосередньо зосереджений на проведенні тестів лаборантами. Він не тільки надає всі необхідні дані для досліджень, а й може бути налаштований на взаємодію з аналізаторами і автоматичну обробку отриманих результатів. Після цього лаборант проводить валідацію результатів досліджень.


Результаты исследований


Робота з результатами досліджень реалізована в одноіменному модулі «Результати». Він автоматизує процеси моніторингу, пошуку, зберігання, друку і відправки результатів проведених тестів і стане в нагоді адміністраторам і реєстраторам лабораторії.

Транспортировка образцов


Якщо лабораторія користується послугами сторонніх організацій для вузькоспеціалізованих
досліджень, виникає проблема траспортування зразків. Модуль «Траспортування» дозволяє контролювати цей процес, формувати пакети та набори зразків, і бачити всю необхідну інформацію про них.
Архив образцов


Модуль «Архів» автоматизує управління архівами зразків. Останні також за допомогою цього модуля можна шукати, отримувати і утилізувати. Причому операції можна проводити як з одним зразками, так і з декількома (аж до цілих контейнерів).

Лабораторные журналыМодуль «Лабораторні журнали» бере на себе рутинну завдання такі, як ведення різних журналів. Якщо всі дані вже є в системі, формування таких журналів може займати всього пару кліків миші, що істотно скорочує час і витрати персоналу.
Контроль качества


Модулі «Контроль якості» та«Контрольні матеріали» спрощують роботу з обладнанням, що використовується в лабораторії. Так, можна автоматизувати його перевірку, взаємодію з системою «ЕМСІЛАБ» і обробку результатів в потрібному вигляді.

Модуль «Етикетки» дозволяє створювати і друкувати етикетки у великій кількості. Під час процесу автоматично ведеться відповідний журнал, так що можна завжди дізнатися, коли саме були наклеєні ті чи інші наклейки.

Цілий ряд модулів присвячений управлінню та налаштуванню системи під особливості вашої лабораторії. Це безліч класифікаторів, що дозволяють звузити можливості системи до видів діяльності конкретної установи, а також модуль налаштування взаємодії обладнання з «ЕМСІЛАБ» і модуль шаблонів для контейнерів зберігання.

Модуль «Управління запасами» допоможе оптимізувати процеси закупівель витратних матеріалів і стеження за їх запасами. Разом з цим автоматизується ведення всієї супутньої документації.

Аналогічним чином працюють модулі «Управління персоналом» та «Управління організацією». Перший модуль відповідає за трудові ресурси лабораторії, а другий - за матеріальні. У комплекті модулі дають всі необхідні інструменти для максимально ефективного прийняття рішень щодо управління лабораторій, кадрових змін, контролю роботи персоналу, побудови структури організації та забезпечення керівника всієї актуальною інформацією.

Модуль «Облік послуг» автоматизує завдання тарифікації послуг, формування їх списків, оформлення з обслуговуючими підприємствами.

Нарешті, модуль «Веб-клієнт» дозволяє працювати з системою віддаленим диспетчерам і співробітникам (наприклад, якщо забірний пункт відділений від лабораторії). З іншого боку він дозволяє клієнтам дізнатися про результати досліджень через веб-браузер - для цього необхідно лише підключення до мережі Інтернет.

Наступний крок

Ask a question
to our expert
044 495 27 18
Ви можете відправити заявку
на проведення презентації
Зробити заявку