Про продукт

Що таке ЛІМС «ЕМСІЛАБ» для керівника лабораторії?

Лабораторна інформаційна менеджмент-система «ЕМСІЛАБ» - це нове слово в автоматизації діяльності самих різних лабораторій. В результаті інформатизації в лабораторній установі досягається не тільки підвищення ефективності роботи персоналу, а й оптимізуються процеси обслуговування клієнтів в цілому.

В завдання «ЕМСІЛАБ» входить зниження витрат на документообіг, спрощення звітності, зменшення кількості помилок персоналу лабораторії та багато іншого.

Система має новітню архітектуру, підвищений рівень захисту даних, а також може бути інтегрована з іншими продуктами, що використовуються в лабораторії.

Завдяки модульній структурі, система завжди налаштовується під конкретну лабораторію в індивідуальному порядку, а тому процес адаптації відбувається безболісно і без реорганізації будь-яких бізнес-процесів всередині установи.

Модульність також дозволяє заощадити на установці і супроводі, адже так можна уникнути переплату за зайву функціональність.
При розробці системи особлива увага приділялася зручності роботи з нею. Простота і зрозумілість для користувача інтерфейсу «ЕМСІЛАБ» відзначалася не тільки керівниками клієнтських лабораторій, а й звичайними лаборантами і диспетчерами.

Оскільки автоматизація діяльності лабораторій привносить нові ризики втрат або крадіжки інформації, в ЛІМС «ЕМСІЛАБ» вбудовані новітні засоби захисту даних і ведення історії скоєних дій. Крім цього для входу в систему використовується USB-підвіска з унікальним набором даних для аутентифікації - це дозволяє не тільки захистити інформацію від зловмисників, але і наш продукт від незаконного копіювання та розповсюдження.
Also you can leave feedback

Наступний крок

Ask a question
to our expert
044 495 27 18
Ви можете відправити заявку
на проведення презентації
Зробити заявку